МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 березня 2012 року N 166

Про затвердження складу Робочої групи Мінприроди з підготовки здійснення техніко-економічного обґрунтування українсько-німецького проекту "Підтримка створення системи заповідних територій в Україні"

Для забезпечення створення ефективного організаційного механізму підготовки здійснення техніко-економічного обґрунтування та подальшої реалізації українсько-німецького проекту "Підтримка створення системи заповідних територій в Україні" у рамках реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері охорони навколишнього природного середовища (10.06.93, м. Київ) та на виконання протоколу засідання 6-го Керуючого комітету щодо виконання цієї Угоди наказую:

1. Створити Робочу групу Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки здійснення техніко-економічного обґрунтування та подальшої реалізації українсько-німецького проекту "Підтримка створення системи заповідних територій в Україні" у такому складі:

Іваненко Ігор Борисович - заступник директора Департаменту заповідної справи, керівник Робочої групи;

Члени Робочої групи:

Шевченко Олег Олександрович - заступник директора Департаменту - начальник відділу міжнародного співробітництва, протоколу та координації проектів зовнішньої допомоги;

Карнаух Леся Аркадіївна - заступник директора Департаменту - начальник відділу організації діяльності установ природно-заповідного фонду;

Драпалюк Анастасія Миколаївна - заступник начальника відділу розвитку природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи;

Демиденко Лариса Георгіївна - головний спеціаліст відділу розвитку природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи, секретар Робочої групи.

2. Надати керівнику Робочої групи право:

у разі потреби вносити зміни до її складу;

представляти інтереси Міністерства екології та природних ресурсів України під час ведення переговорів та участі у заходах з підготовки здійснення техніко-економічного обґрунтування та подальшої реалізації українсько-німецького проекту "Підтримка створення системи заповідних територій в Україні".

3. Відділу міжнародного співробітництва, протоколу та координації проектів зовнішньої допомоги забезпечити координацію діяльності Робочої групи відповідно до компетенції.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

Д. Мормуль

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали