ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.02.2012 р. N 37

Про затвердження складу Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників

Керуючись статтями 6, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про аварійно-рятувальні служби" та наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 19.06.2003 N 201 "Про затвердження Порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.07.2003 за N 640/7961 (зі змінами та доповненнями), та з метою організації роботи Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестування рятувальників:

1. Затвердити склад Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників (далі - комісія), що додається.

2. З метою планової роботи комісії зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати Головному управлінню МНС України в Запорізькій області, міським головам міст обласного значення щорічно до 10 лютого, надавати дані голові комісії про аварійно-рятувальні служби, які підлягають атестації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26.01.2007 N 18 "Про затвердження складу Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

В. А. Ємельяненко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
07.02.2012 N 37

СКЛАД
Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників

Ємельяненко
Віктор Андрійович

перший заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

Шац
Євген Семенович

начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, заступник голови комісії, перший заступник голови комісії

Лепський
Олексій Миколайович

начальник Головного управління МНС України в Запорізькій області, заступник голови комісії (за згодою)

Гелебан
Іван Іванович

начальник Головного управління Держтехногенбезпеки в Запорізькій області, заступник голови комісії (за згодою)

Назаров
Олександр Георгійович

начальник оперативно-координаційного центру управління оперативного реагування Головного управління МНС України в Запорізькій області, секретар комісії (за згодою)

Члени комісії:

Бойко
Валерій Іванович

заступник начальника Головного управління МНС України в Запорізькій області з питань оперативного реагування та цивільного захисту (за згодою)

Закальський
Віктор Олександрович

начальник управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради (за згодою)

Запорожченко
Андрій Григорійович

начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Лазебний
Іван Віталійович

головний державний інспектор Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Запорізькій області (за згодою)

Нехаєв
Володимир Сергійович

заступник начальника Головного управління Держтехногенбезпеки в Запорізькій області (за згодою)

Семечаєвський
Євгеній Германович

начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

Шлея
Володимир Володимирович

перший заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Ю. Г. Пелих

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали