МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.02.2012

м. Київ

N 84

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 лютого 2012 р. за N 289/20602

Про затвердження стандартів адміністративних послуг, що надаються підрозділами Державної міграційної служби

Зміст

1. Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження стандартів адміністративних послуг, що надаються підрозділами Державної міграційної служби" від 2 лютого 2012 року N 84.

- Стандарт адміністративної послуги з оформлення та видачі тимчасового посвідчення громадянина України.

2. Стандарт адміністративної послуги з видачі довідки про реєстрацію особи громадянином України.

3. Стандарт адміністративної послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

4. Стандарт адміністративної послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон на заміну втраченого.

5. Стандарт адміністративної послуги з оформлення та видачі проїзного документа дитини для виїзду за кордон.

6. Стандарт адміністративної послуги з оформлення та видачі дозволу на імміграцію в Україну іноземцям або особам без громадянства.

7. Стандарт адміністративної послуги з оформлення та видачі посвідки на постійне або тимчасове проживання.

8. Стандарт адміністративної послуги з оформлення та видачі запрошення фізичним особам для отримання візових документів на в'їзд в Україну іноземцям та особам без громадянства.

9. Стандарт адміністративної послуги з оформлення та видачі запрошення юридичним особам для отримання візових документів на в'їзд в Україну іноземцям та особам без громадянства.

10. Стандарт адміністративної послуги з видачі довідки третім особам про реєстрацію місця проживання та місця перебування фізичних осіб.

11. Стандарт адміністративної послуги з внесення відомостей про другий паспорт громадянина України для виїзду за кордон у паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

12. Стандарт адміністративної послуги з внесення відомостей про дітей у паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

13. Стандарт адміністративної послуги з внесення відомостей до паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам, які повернулися на постійне проживання в Україну.

14. Стандарт адміністративної послуги з оформлення іноземцям та особам без громадянства продовження строку перебування на території України.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали