МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 вересня 2011 року N 541

Про затвердження стандартів Міненерговугілля "Ресурсні кошторисні норми експлуатування будівельних машин та механізмів. Капітальний ремонт магістральних газопроводів" та "Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Капітальний ремонт магістральних газопроводів"

З метою упорядкування ресурсних елементних кошторисних норм щодо капітального ремонту магістральних газопроводів наказую:

1. Затвердити стандарти Міністерства енергетики та вугільної промисловості "Ресурсні кошторисні норми експлуатування будівельних машин та механізмів. Капітальний ремонт магістральних газопроводів" і "Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Капітальний ремонт магістральних газопроводів" (далі - стандарти), що додаються.

2. Стандарти набувають чинності через 90 днів з дати підписання цього наказу.

3. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.):

3.1 Включити стандарти до єдиного реєстру нормативних документів нафтогазового комплексу, в установленому порядку присвоїти їм позначення та надати один друкований примірник до Державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості".

3.2 Забезпечити видання і надходження необхідної кількості примірників стандартів державним підприємствам, установам, організаціям та об'єднанням, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами (далі-підприємства).

4. Керівникам підприємств замовити в Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" необхідну кількість примірників стандартів та оплатити витрати на їх тиражування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра-керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали