МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.12.2011

м. Київ

N 986

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 березня 2012 р. за N 404/20717

Про затвердження стандартів надання адміністративних послуг Міністерством охорони здоров'я України

Зміст

1. Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження стандартів надання адміністративних послуг Міністерством охорони здоров'я України" від 28 грудня 2011 року.

- Стандарт надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з державної акредитації закладів охорони здоров'я.

2. Стандарт надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з ліцензування господарської діяльності з медичної практики.

3. Стандарт надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з віднесення харчових продуктів до категорії харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок та їх державної реєстрації.

4. Стандарт надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з проведення державної реєстрації генетично модифікованих організмів джерел харчових продуктів, а також харчових продуктів, косметичних та лікарських засобів, які містять такі організми або отримані з їх використанням.

5. Стандарт надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з атестації лікарів.

6. Стандарт надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з атестації професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють у системі охорони здоров'я.

7. Стандарт надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з реєстрації оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, ведення відповідного реєстру та надання інформації з нього.

8. Стандарт надання адміністративної послуги Міністерством охорони здоров'я України з видачі листа-повідомлення щодо можливості ввезення на митну територію України незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали