МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.03.2012

м. Київ

N 158


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 квітня 2012 р. за N 525/20838

Про затвердження стандартів надання послуг соціальної підтримки населенню за принципом "єдиного вікна"

Зміст

1. Наказ Міністерства соціальної політики України "Про затвердження стандартів надання послуг соціальної підтримки населенню за принципом "єдиного вікна" від 23 березня 2012 року N 158.

- Стандарт надання послуги з призначення компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, що мають центральне опалення.

2. Стандарт надання послуги з призначення пільги на придбання скрапленого газу особам, які мають право на пільги.

3. Стандарт надання послуги з призначення компенсації на придбання твердого та рідкого побутового палива особам, які мають право на пільги.

4. Стандарт надання послуги з призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

5. Стандарт надання послуги з призначення та виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".

6. Стандарт надання послуги з видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї.

7. Стандарт надання послуги з призначення щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом I групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.

8. Стандарт надання послуги з призначення та виплати державної соціальної допомоги на догляд.

9. Стандарт надання послуги з призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам.

10. Стандарт надання послуги з призначення компенсаційних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

11. Стандарт надання послуги з призначення та виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування.

12. Стандарт надання послуги з призначення та виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали