МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 січня 2012 року N 73

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження статутів

З метою удосконалення організаційно-управлінської структури єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, керуючись Господарським та Цивільним кодексами України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", та відповідно до Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402 (Указ N 402/2011), наказую:

1. Затвердити статути:

Спеціального морського загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України;

Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління МНС України в Рівненській області в нових редакціях, що додаються.

2. Начальникам Спеціального морського загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України та Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління МНС України в Рівненській області забезпечити реєстрацію статутів у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали