МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 липня 2011 року N 278

Про затвердження статуту Державного підприємства "38 відділ інженерно-технічних частин"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "38 відділ інженерно-технічних частин" у новій редакції, що додається.

2. Виконуючому обов'язки генерального директора ДП "38 відділ інженерно-технічних частин" Шекутіну С. М.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "38 відділ інженерно-технічних частин" у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін, після державної реєстрації статуту Підприємства, його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність статут ДП "38 відділ інженерно-технічних частин", затверджений першим заступником Міністра палива та енергетики України Шеберстовим О. М. 24.09.2004.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали