МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 серпня 2011 року N 429

Про затвердження статуту державного підприємства "Донецький регіональний учбовий центр"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут ДП "Донецький регіональний учбовий центр" у новій редакції, що додається.

2. Директору ДП "Донецький регіональний учбовий центр" Федорову В. Т.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Донецький регіональний учбовий центр" у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Донецький регіональний учбовий центр" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 27.02.2009 N 75 "Про затвердження статуту Державного підприємства "Донецький регіональний учбовий центр".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали