МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 липня 2011 року N 337

Про затвердження статуту Державного підприємства "Донецький науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Донецький науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці" (далі - ДП "Донецький ЦОП") у новій редакції, що додається.

2. Директору ДП "Донецький ЦОП" Гузенку В. М.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Донецький ЦОП" в порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Донецький ЦОП" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 17.04.2006 N 226 "Про затвердження статуту Державного підприємства "Донецький науково-дослідний, проектний і впроваджувальний центр організації праці".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

В. Макуха

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали