Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Статуту Державного підприємства "Комітет з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція)

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 серпня 2019 року N 1918

Про затвердження Статуту Державного підприємства "Комітет з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція)

Відповідно до підпункту 14 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), та з метою приведення Статуту Державного підприємства "Комітет з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України" у відповідність до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 03 листопада 2017 року N 1362 "Про затвердження примірних статутів державного підприємства, державного закладу, установи, організації та закладу вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України" (Наказ N 1362) наказую:

1. Затвердити Статут Державного підприємства "Комітет з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція), що додається*.


* Не наводиться.

2. В. о. директора Державного підприємства "Комітет з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України" Коваль Р. В.:

1) у триденний строк подати на державну реєстрацію установчі документи Державного підприємства "Комітет з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України";

2) у тижневий строк подати до Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, Управління правового забезпечення, Відділу взаємодії з підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління міністерства та Департаменту управління персоналом витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про реєстрацію змін до установчих документів Державного підприємства "Комітет з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали