МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 лютого 2012 року N 122

Про затвердження статуту Державного підприємства "Кримські генеруючі системи"

Відповідно до Господарського кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Кримські генеруючі системи" (далі - ДП "КГС") у новій редакції, що додається.

2. Генеральному директору ДП "КГС" Пилипенку І. О.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "КГС" в порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "КГС" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, статут Державного підприємства "Кримські генеруючі системи", затверджений заступником Міністра палива та енергетики України В. В. Кривицьким 01.06.2000.

4. Визнати такими, що втратили чинність, накази Мінпаливенерго України від 24.09.2007 N 459 "Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Кримські генеруючі системи" та від 14.01.2010 N 7 "Про затвердження нової редакції Статуту Державного підприємства "Кримські генеруючі системи".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали