МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 410

Про затвердження Статуту Державного підприємства "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" (далі - ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень") у новій редакції, що додається.

2. Директору ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" Номировській Н. Д.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін, після державної реєстрації статуту ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень", його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля.

3. Визнати таким, що втратив чинність статут ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень", затверджений заступником Міністра енергетики та електрифікації України Кузьменком С. О. 13.02.96.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали