МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2011 року N 514

Про затвердження статуту Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (далі - ДП "НАЕК "Енергоатом") у новій редакції, що додається.

2. Президенту ДП "НАЕК "Енергоатом" Недашковському Ю. О.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "НАЕК "Енергоатом" у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "НАЕК "Енергоатом" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго України від 27.07.2005 N 349 "Про затвердження статуту державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали