МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 липня 2011 року N 326

Про затвердження статуту Державного підприємства "Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості "МАСМА-СЕПРО"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості "МАСМА-СЕПРО" (далі - Підприємство) у новій редакції, що додається.

2. Директору Підприємства Олійникову О. П.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту Підприємства у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту Підприємства його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго від 11.11.2009 N 594 "Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості Масма-Сепро".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

В. Макуха

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали