МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 серпня 2011 року N 389

Про затвердження статуту Державного підприємства "Управління відомчої воєнізованої охорони"

Відповідно доГосподарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Управління відомчої воєнізованої охорони" у новій редакції, що додається.

2. Виконуючому обов'язки директора ДП "Управління відомчої воєнізованої охорони" М'ясоутову Т. Ш.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Управління відомчої воєнізованої охорони" у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін, після державної реєстрації статуту ДП "Управління відомчої воєнізованої охорони", його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, статут Державного підприємства "Управління відомчої воєнізованої охорони", затверджений заступником Міністра палива та енергетики України Саквою Ю. В. 16.08.2001.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали