МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2011 року N 297

Про затвердження Статуту Дочірнього підприємства "Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" у новій редакції

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.98 N 747 "Про утворення Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", із змінами та доповненнями, та враховуючи звернення Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (лист від 14.06.2011 N 10-2250/1/МПЕ-11), наказую:

1. Затвердити Статут Дочірнього підприємства "Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (далі - ДП "Науканафтогаз") у новій редакції, що додається.

2. Голові правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Бакуліну Є. М.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ДП "Науканафтогаз" у новій редакції та у місячний термін і у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію зареєстрованого Статуту ДП "Науканафтогаз" у новій редакції.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго від 01.04.2008 N 190 "Про затвердження нової редакції статуту Дочірнього підприємства компанії "Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали