МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 вересня 2011 року N 469

Про затвердження Статуту Дочірньої компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" у новій редакції

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.98 N 747 "Про утворення Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", із змінами та доповненнями, та враховуючи звернення Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (лист від 17.08.2011 N 10-3199/1.15/МПЕ-11), наказую:

1. Затвердити Статут Дочірньої компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (далі - ДК "Укргазвидобування") у новій редакції, що додається.

2. Голові правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Бакуліну Є. М.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ДК "Укргазвидобування" у новій редакції у місячний термін і у порядку, визначеному чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію зареєстрованого Статуту ДК "Укргазвидобування" у новій редакції.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго від 15.04.2010 N 147 "Про затвердження статуту Дочірньої компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали