МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 412

Про затвердження статуту ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація" від 12.05.2011 N 233, наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація" (далі - ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація") у новій редакції, що додається.

2. Генеральному директору ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація" Кравчуку О. Л.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація" в порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 05.08.2010 N 289 "Про затвердження статуту ДП "ЦЗК "Вуглеторфреструктуризація".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали