МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 вересня 2011 року N 493

Про затвердження статуту ДП "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут по збагаченню та брикетуванню вугілля"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення ДП "УкрНДІвуглезбагачення" від 17.05.2011 N 10/296, наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут по збагаченню та брикетуванню вугілля" (далі - ДП "УкрНДІвуглезбагачення") у новій редакції, що додається.

2. Директору ДП "УкрНДІвуглезбагачення" Філіппенку Ю. М.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "УкрНДІвуглезбагачення" в порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "УкрНДІвуглезбагачення" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 16.03.2006 N 177 "Про затвердження статуту Державного підприємства "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут по збагаченню та брикетуванню вугілля".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М..

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали