МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 червня 2011 року N 174

Про затвердження статуту ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" від 26.05.2011 N 01/11-1482, наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська" (далі - ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська") у новій редакції, що додається.

2. Виконуючому обов'язки генерального директора ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" Волотковському С. М.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" в порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 09.12.2010 N 515 "Про затвердження статуту ДП "ВК "Краснолиманська".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали