ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 14 березня 2012 року N 37

Про затвердження статуту ДУ "НІОХІМ" у новій редакції

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства статуту ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ОСНОВНОЇ ХІМІЇ", затвердженого наказом Міністерства промислової політики України від 12.04.2007 р. N 167, наказую:

1. Затвердити статут ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ОСНОВНОЇ ХІМІЇ" у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, статут ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ОСНОВНОЇ ХІМІЇ", затверджений наказом Міністерства промислової політики України від 12.04.2007 р. N 167.

3. В. о. директора ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ОСНОВНОЇ ХІМІЇ" Довгалюк І. Г. у місячний термін здійснити державну реєстрацію статуту ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ОСНОВНОЇ ХІМІЇ" та надати Агентству держмайна України нотаріально засвідчену копію статуту з відміткою про проведення державної реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Агентства Шубіна О. О.

Додаток: статут на 16 арк.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали