КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.10.2001 р. N 2276

Київ

Про затвердження Статуту комунального підприємства "Київпастранс"

На виконання рішення Київської міської ради від 30.11.2000 N 101/1078 "Про реорганізацію Київського міського територіально-виробничого об'єднання автомобільного транспорту та комунального підприємства "Київелектротранс" та розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.12.2000 N 2349 "Про заходи, пов'язані з реорганізацією Київського міського територіально-виробничого об'єднання автомобільного транспорту і комунального підприємства "Київелектротранс" та створенням комунального підприємства "Київпастранс", та реорганізацію структури управління міським наземним пасажирським транспортом":

1. Затвердити Статут комунального підприємства "Київпастранс" згідно з додатком.

2. Головному управлінню з питань майна Київської міської державної адміністрації у встановленому порядку вирішити питання закріплення майна за комунальним підприємством "Київпастранс" на праві повного господарського відання.

3. Генеральному директору комунального підприємства "Київпастранс" Ламбуцькому М. М. вжити необхідних заходів для державної реєстрації комунального підприємства "Київпастранс" згідно з чинним законодавством, змінивши при цьому назви підприємств, які реорганізувались в філії та структурні підрозділи.

4. Вважати такими, що втратили чинність:

- пункт 4.3 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 21.09.2001 N 1971 "Про затвердження Положення про Головне управління транспорту Київської міської державної адміністрації";

- розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.11.99 N 1812 "Про внесення змін та доповнень до Статуту Державного комунального підприємства "Київелектротранс".

- розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.12.98 N 2376 "Про внесення змін та доповнень до Статуту Київського міського територіально-виробничого об'єднання автомобільного транспорту та Статутів комунальних підприємств".

5. Викласти пункт 2 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 21.09.2001 N 1971 в такій редакції:

"2. Підпорядкувати Головному управлінню транспорту Київської міської державної адміністрації підприємства транспорту, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Києва:

- Комунальне підприємство "Київпастранс";

- Комунальне підприємство "Київський метрополітен";

- Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни);

- Комунальну судноплавну компанію "Київ";

- Комунальну госпрозрахункову службу перевезень."

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації - начальника Головного управління транспорту Данькевича І. П.

 

Голова

О. Омельченко





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали