КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 849/7085

Про затвердження Статуту комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр науково-освітніх інновацій та моніторингу"

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", пункту 3 рішення Київської міської ради від 17.02.2011 N 12/5399 (Рішення N 12/5399) та з метою забезпечення інноваційного розвитку столичної освіти Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Статут комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр науково-освітніх інновацій та моніторингу" в редакції, що додається.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань гуманітарної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали