МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 липня 2011 року N 334

Про затвердження статуту Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор" від 01.06.2011 N 03/655, наказую:

1. Затвердити статут Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор" у новій редакції.

2. Директору Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор" Агєєву В. Г.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор" в порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 21.04.2006 N 250 "Про затвердження статуту Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

В. Макуха

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали