МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 серпня 2011 року N 396

Про затвердження Статуту Публічного акціонерного товариства "Луганський інститут з проектування підприємств вугільної промисловості "Луганськдіпрошахт"

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення Публічного акціонерного товариства "Луганський інститут з проектування підприємств вугільної промисловості "Луганськдіпрошахт" (лист від 20.07.2011 N 0897), наказую:

1. Затвердити Статут Публічного акціонерного товариства "Луганський інститут з проектування підприємств вугільної промисловості "Луганськдіпрошахт" (далі - ПАТ "Луганськдіпрошахт") у новій редакції, що додається.

2. Директору - голові правління ПАТ "Луганськдіпрошахт" Реві В. Д.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ПАТ "Луганськдіпрошахт" у місячний термін і у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію Статуту ПАТ "Луганськдіпрошахт" у новій редакції.

3. Визнати Статут ПАТ "Луганськдіпрошахт", затверджений наказом Міністерства вугільної промисловості України від 09.09.2010 N 338 "Про перейменування ДВАТ "Луганськдіпрошахт" та затвердження його статуту в новій редакції", таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали