МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 серпня 2011 року N 385

Про затвердження Статуту Публічного акціонерного товариства "Дондіпрошахт"

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 року N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення Публічного акціонерного товариства "Дондіпрошахт" (лист від 24.06.2011 N 01-6а/23), наказую:

1. Затвердити Статут Публічного акціонерного товариства "Дондіпрошахт" (далі ПАТ "Дондіпрошахт") у новій редакції, що додається.

2. Голові правління ПАТ "Дондіпрошахт" Солдатову В. І.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ПАТ "Дондіпрошахт" у місячний термін і у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію Статуту ПАТ "Дондіпрошахт" у новій редакції.

3. Визнати Статут ПАТ "Дондіпрошахт", затвердженийнаказом Міністерства вугільної промисловості України від 06.10.2010 N 392 "Про перейменування ВАТ "Дондіпрошахт" та затвердження його статуту в новій редакції", таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали