МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 липня 2011 року N 259

Про затвердження статуту публічного акціонерного товариства "Вантажно-транспортне управління "Шахтарськвантажтранс"

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про акціонерні товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", враховуючи звернення Публічного акціонерного товариства "Вантажно-транспортне управління "Шахтарськвантажтранс" (лист від 13.05.2011 N 184), наказую:

1. Затвердити статут публічного акціонерного товариства "Вантажно-транспортне управління "Шахтарськвантажтранс" (далі ПАТ "ВТУ "Шахтарськвантажтранс") у новій редакції.

2. Голові правління ПАТ "ВТУ "Шахтарськвантажтранс" Деркачу М. М.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ПАТ "ВТУ "Шахтарськвантажтранс" у місячним термін і у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію статуту ПАТ "ВТУ "Шахтарськвантажтранс" у новій редакції.

3. Визнати статут ПАТ ВТУ "Шахтарськвантажтранс", затверджений наказом Міністерства вугільної промисловості України від 08.10.2010 N 396 "Про перейменування ДВАТ "ВТУ "Шахтарськвантажтранс" та затвердження його статуту в новій редакції", таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали