МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 березня 2012 року N 192

Про затвердження Статуту Публічного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль"

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення Відкритого акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль" (лист від 20.02.2012 N 09/378), наказую:

1. Затвердити Статут Публічного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль" (далі - ПАТ "Миколаївська ТЕЦ") у новій редакції, що додається.

2. Голові правління - генеральному директору ВАТ "Миколаївська ТЕЦ" Манченку А. Г.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ПАТ "Миколаївська ТЕЦ" у місячний термін і в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію Статуту ПАТ "Миколаївська ТЕЦ" у новій редакції.

2.3. Спільно з Департаментом управління персоналом та документального забезпечення вжити заходів щодо приведення контракту у відповідність до Статуту ПАТ "Миколаївська ТЕЦ".

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства палива та енергетики України від 02.06.2008 N 305 "Про затвердження нової редакції статуту Відкритого акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали