МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ
ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2012 року N 541/79

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Статуту УкрНДГМІ МНС України та НАН України

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. N 402 (Указ N 402/2011), наказуємо:

1. Затвердити Статут Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту Міністерства надзвичайних ситуацій України та Національної академії наук України (далі - Статут), що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, спільний наказ МНС України та НАН України від 29.12.2005 N 448/560 "Про затвердження Статуту УкрНДГМІ МНС України та НАН України".

3. Директору УкрНДГМІ Осадчому В. І. забезпечити державну реєстрацію Статуту.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра надзвичайних ситуацій Бута В. П. та академіка-секретаря Відділення наук про Землю НАН України академіка НАН України Шестопалова В. М.

 

Міністр надзвичайних ситуацій України

В. Балога

Президент Національної
академії наук України
академік НАН України

Б. Є. Патон

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали