ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 230

Про затвердження ставок збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 331 Податкового кодексу України, з метою ефективного використання другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань обласна рада вирішила:

1. Затвердити ставки збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань (додаються).

2. Рекомендувати районним радам:

затверджувати ставки середньозаготівельних цін сировини за кілограм із визначеним переліком видів рослин та грибів при щорічному затвердженні лімітів збору другорядних лісових матеріалів, здійсненні побічних лісових користувань із врахуванням їх споживчих властивостей;

передбачити направлення 50 відсотків коштів від збору за спеціальне використання не деревних лісових ресурсів для проведення заходів, направлених на збільшення площі лісів, створення захисних, протиерозійних та водоохоронних насаджень.

3. Взяти до уваги, що контроль за обчисленням та своєчасним внесенням до місцевих бюджетів зборів за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення забезпечують органи державної податкової служби в області за місцем адміністративного розташування тимчасових лісокористувачів.

4. Рекомендувати сільським та селищним радам, на територіях яких використовуються не деревні лісові ресурси місцевого значення, вживати заходів щодо дотримання суб'єктами господарювання вимог Закону України "Про рослинний світ" у частині спеціального використання лісових ресурсів.

5. Рекомендувати державній екологічній інспекції в Закарпатській області, обласному управлінню лісового та мисливського господарства, іншим постійним лісокористувачам-землевласникам здійснювати контроль за дотриманням природоохоронного законодавства, обсягами використання не деревних лісових ресурсів місцевого значення та правильністю обчислення ставок збору.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації Гоблика В. В. і постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Цірик М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Закарпатської обласної ради
26.05.2011 N 230

СТАВКИ ЗБОРУ
за заготівлю другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань

Види спеціального використання

Ставки збору сировини за кілограм у відсотках відносно до середньозаготівельних цін попереднього сезону, що затверджені районними радами

1. Побічні лісові користування

Дикорослі ягоди та плоди:

Чорниця

7,7

Малина

7,7

Ожина

7,7

Брусниця

7,7

Суниця

7,7

Каштан

7,7

Груша, яблуня дикоростуча

7,7

Глід

7,7

Шипшина

7,7

Горобина звичайна

7,7

Горобина чорноплідна

7,7

Інші ягоди та плоди

7,7

Гриби:

7,7

Білі

7,7

Лисички

7,7

Опеньки

7,7

Інші

7,7

Горіхи:

7,7

Ліщини

7,7

Грецькі

7,7

Інші

7,7

Лікарсько-технічна сировина

7,7

II. Заготівля другорядних лісових матеріалів

Березовий сік

7,7

Кленовий сік

7,7

Лоза

7,7

Пні

7,7

Луб

7,7

Кора

7,7

Деревна зелень

7,7

Новорічні ялинки (1 шт.)

7,7

Інше

7,7

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали