МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 червня 2011 року N 201

Про затвердження та надання чинності галузевим будівельним нормам Міненерговугілля "Магістральні газопроводи. Ремонт дуговим зварюванням в умовах експлуатації"

Відповідно до вимог п. 1.1 статті 7 законів України "Про будівельні норми" та "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" наказую:

1. Затвердити галузеві будівельні норми Міністерства енергетики та вугільної промисловості "Магістральні газопроводи. Ремонт дуговим зварюванням в умовах експлуатації" (далі - ГБН), що додаються, та надати їм чинності через 90 днів з дати підписання цього наказу.

2. Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.):

2.1. Внести ГБН до єдиного реєстру нормативних документів нафтогазової галузі, в установленому порядку присвоїти їм позначення. Надати один друкований примірник до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для внесення до переліку чинних в Україні нормативних документів у галузі будівництва.

2.2. Забезпечити видання і надходження необхідної кількості примірників ГБН державним підприємствам, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави (далі - підприємства).

3. Керівникам підприємств замовити в Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" необхідну кількість примірників ГБН.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали