МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 квітня 2011 року N 93

Про затвердження та надання чинності нормативним документам СОУ-Н ЕЕ "Норми питомих витрат сірчаної кислоти та гідроксиду натрію для регенерації іонітних фільтрів знесолюючих установок теплових електростанцій" та СОУ-Н ЕЕ "Методичні вказівки по розрахунку потреби сірчаної кислоти та гідроксиду натрію для регенерації іонітних фільтрів знесолюючих установок теплових електростанцій"

З метою дотримання єдиних вимог щодо експлуатації енергетичного обладнання установок теплових електростанцій та їх адаптації до сучасних умов експлуатації наказую:

1. Затвердити нормативні документи СОУ-Н ЕЕ "Норми питомих витрат сірчаної кислоти та гідроксиду натрію для регенерації іонітних фільтрів знесолюючих установок теплових електростанцій" (далі - Норми) та СОУ-Н ЕЕ "Методичні вказівки по розрахунку потреби сірчаної кислоти та гідроксиду натрію для регенерації іонітних фільтрів знесолюючих установок теплових електростанцій" (далі - Методичні вказівки), що додаються, та надати їм чинності через 90 днів з дати підписання цього наказу.

2. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Пікалову Г. Г.) внести Норми та Методичні вказівки до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Міністерства енергетики та вугільної промисловості в установленому порядку та забезпечити видання необхідної кількості примірників Норм і Методичних вказівок та їх надходження енергетичним компаніям, державним підприємствам, що належать до сфери управління Міненерговугілля України, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля України здійснює управління корпоративними правами держави, відповідно до їх замовлень.

3. Визнати такими, що не застосовуються в Україні, РД 34.10.414-88 "Нормы удельных расходов серной кислоты и гидроокиси натрия для регенерации ионитных фильтров обессоливающих установок тепловых электростанций", затверджений Головтехуправлінням Міненерго СРСР від 31.05.88 р. та РД 34.10.415-88 "Методические указания по расчету потребности в серной кислоте и гидроокиси натрия для регенерации ионитных фильтров обессоливающих установок тепловых электростанций", затверджений Головтехуправлінням Міненерго СРСР від 31.05.88 р. з набранням чинності відповідно Норм та Методичних вказівок.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали