Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні

Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 16 серпня 2011 року N 407

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Рівненській області
5 вересня 2011 р. за N 37/1000

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" із змінами та доповненнями:

1. Затвердити тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, для суб'єктів господарювання усіх форм власності, що додаються.

2. Вартість проїзду пасажирів автобусами міжміських внутрішньообласних і приміських маршрутів у межах тарифних зон визначається згідно з наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 25 травня 2006 року N 503 "Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21 вересня 2006 року за N 1065/12939.

3. Умови, порядок перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом та відповідальність сторін при цьому визначаються чинним законодавством.

4. Державній інспекції з контролю за цінами у Рівненській області здійснювати контроль за формуванням та застосуванням тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, що надаються суб'єктами підприємницької діяльності усіх форм власності.

5. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови облдержадміністрації:

від 28 грудня 2009 року N 538 "Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 15 січня 2010 року за N 1/908;

від 4 серпня 2010 року N 348 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 28 грудня 2009 року N 538", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 9 серпня 2010 року за N 38/945.

6. Відділу забезпечення діяльності керівництва облдержадміністрації апарату облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

7. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Рівненській області та з моменту оприлюднення.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Новака В. М.

 

Голова адміністрації

В. Берташ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
16.08.2011 N 407

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Рівненській області
5 вересня 2011 р. за N 37/1000

Тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, для суб'єктів господарювання усіх форм власності

N
пор.

Найменування послуги

Тариф за один пасажиро-кілометр, гривень

1.

Перевезення пасажирів автобусами приміського сполучення

0,23

2.

Перевезення пасажирів автобусами міжміського внутрішньообласного сполучення

0,23

3.

Перевезення автобусами багажу, дозволеного до провезення, на відстань:

1 місце багажу

від 1 до 100 км

1,00

понад 100 км

1,50

Примітка. У тарифах не враховано податок на додану вартість, витрати, пов'язані з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах і автостанціях, та страховий платіж з обов'язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

А. Лавренчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали