МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2011 року N 69

Про затвердження Угоди про співробітництво міністерств внутрішніх справ (поліції) держав - учасниць СНД у боротьбі з торгівлею людьми

Відповідно до пункту 6 Положення про порядок укладення, виконання та денонсації міжнародних договорів України міжвідомчого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 року N 422, наказую:

1. Затвердити Угоду про співробітництво міністерств внутрішніх справ (поліції) держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з торгівлею людьми, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату МВС України, начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях, ректорам вищих навчальних закладів МВС України, керівникам науково-дослідних установ МВС України, начальнику Головного управління - командувачу внутрішніх військ МВС України забезпечити виконання положень Угоди відповідно до компетенції.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - начальника Головного штабу генерал-майора міліції Лазарева А. А.

4. Наказ надіслати за належністю.

 

Міністр
генерал-лейтенант міліції

А. В. Могильов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали