Додаткова копія: Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання та виплати матеріальної винагороди за ефективне управління державним майном керівникам підприємств, що належать до сфери управління Мінінфраструктури [ЗМІСТ]

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.11.2016

м. Київ

N 391

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
02 грудня 2016 р. за N 1565/29695

Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання та виплати матеріальної винагороди за ефективне управління державним майном керівникам підприємств, що належать до сфери управління Мінінфраструктури

Зміст

1. Наказ Міністерства інфраструктури України "Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання та виплати матеріальної винагороди за ефективне управління державним майном керівникам підприємств, що належать до сфери управління Мінінфраструктури" від 10 листопада 2016 року N 391.

- Умови, диференційовані показники і розміри преміювання, які враховуються під час укладання контрактів з керівниками підприємств авіаційного транспорту, керівниками державних підприємств морських торговельних портів, державного підприємства "Адміністрація морських портів України", державного підприємства "Адміністрація річкових портів", державного підприємства "Класифікаційне товариство "Регістр судноплавства України", державної установи "Держгідрографія", державної судноплавної компанії "Укртанкер", Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, державного підприємства "Київська державна регіональна технічна інспекція міського електротранспорту", державного підприємства "Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління морських шляхів", Чорноморського головного морського агентства "Інфлот", приватного акціонерного товариства "Українське Дунайське пароплавство", державного підприємства "Українське державне підприємство по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів "Укрінтеравтосервіс", Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", приватного акціонерного товариства "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту", приватного акціонерного товариства "Харківський електротехнічний завод "Трансзв'язок", приватного акціонерного товариства "Київський електротехнічний завод "Транссигнал", державного підприємства "Антонов - Фінанс".

2. Умови, диференційовані показники і розміри преміювання, які враховуються під час укладання контракту з керівником державного підприємства "Морська аварійно-рятувальна служба".

3. Умови, диференційовані показники і розміри преміювання, які враховуються під час укладання контрактів з керівниками державного підприємства водних шляхів "Укрводшлях", державного підприємства водних шляхів "Устьдунайводшлях".

4. Умови, диференційовані показники і розміри преміювання, які враховуються під час укладання контракту з керівником державного підприємства "Укрсервіс Мінтрансу".

5. Умови, диференційовані показники і розміри преміювання, які враховуються під час укладання контракту з керівником державного підприємства "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об'єктів Київського регіону".

6. Умови, диференційовані показники і розміри преміювання, які враховуються під час укладання контрактів з керівниками аналітично-інформаційних підприємств, органів сертифікації продукції, процесів та послуг на транспорті, бюро стандартизації та нормативного забезпечення на транспорті.

7. Умови, диференційовані показники і розміри преміювання, які враховуються під час укладання контрактів з керівниками державних наукових, науково-дослідних, проектно-розвідувальних, конструкторських підприємств.

8. Показники преміювання, за якими зменшується розмір премії керівникам підприємств транспорту та поштового зв'язку.

9. Умови, диференційовані показники і розміри виплати матеріальної винагороди за ефективне управління державним майном за рахунок чистого прибутку, що залишається у розпорядженні підприємств (акціонерних товариств).
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали