МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.03.2012

м. Київ

N 178


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 квітня 2012 р. за N 549/20862

Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року N 227,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити вартість одного ліжко-дня перебування дитини в державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" у сумі 202 (двісті дві) грн. 65 коп. для путівок, які будуть придбані за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 2501450 "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ "Артек" і ДЦ "Молода гвардія", та вартість путівки 4255 (чотири тисячі двісті п'ятдесят п'ять) грн. 65 коп.

2. Департаменту сімейної політики (Жуковська Г. Г.) та Фінансовому департаменту (Клименко А. А.) під час затвердження розподілу путівок на оздоровлення дітей у державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" керуватись пунктом 1 цього наказу.

3. Департаменту сімейної політики (Жуковська Г. Г.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики від 24 січня 2012 року N 31 "Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Л. Дроздову.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

С. Тігіпко

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
фінансів України

С. О. Рибак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали