ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.01.2011 р. N 19/А-2011

Про затвердження заходів, присвячених 150-й річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка

На виконання Указу Президента України від 27 січня 2010 року N 72/2010 "Про заходи, присвячені 150-й річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка та перепоховання його в Україні":

1. Затвердити заходи, присвячені 150-й річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка (додаються).

2. Головам райдержадміністрацій, управлінням Одеської обласної державної адміністрації: культури і туризму (Станков В. М.), освіти і науки (Ткачук А. Л.), у справах преси та інформації (Мірошниченко О. В.), відділу господарського забезпечення апарату облдержадміністрації (Дудченко Ю. В.) забезпечити виконання заходів та поінформувати організаційний відділ апарату Одеської обласної державної адміністрації до 15 березня 2011 року.

3. Організаційному відділу апарату Одеської обласної державної адміністрації (Кулаков В. І.) узагальнити надані матеріали та поінформувати обласну державну адміністрацію про виконання розпорядження до 25 березня 2011 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
18.01.2011 N 19/А-2011

Заходи,
присвячені 150-й річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка

1. Провести:

- серед школярів області районні та обласні етапи конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої";

Протягом 2011 року

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації

- інформаційно-просвітницькі та мистецькі заходи, присвячені 150-й річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка: літературно-тематичні вечори, концерти, конференції, конкурси малюнків, зустрічі з письменниками, книжкові та музейні виставки, пов'язані з життям та творчістю Т. Г. Шевченка;

Березень 2011 року

Управління обласної державної адміністрації: освіти і науки, культури і туризму

- книжкові виставки в бібліотеках області: "Він рідній віддав Україні і душу, і серце своє", "Сповідне слово про Шевченка", "Володар царства духу і царства культури"; бесіди та тематичні вечори "Геній великої епохи" із залученням учнів старших класів загальноосвітніх шкіл м. Одеса та одеських поетів.

1 - 10 березня 2011 року

Управління обласної державної адміністрації: освіти і науки, культури і туризму

2. Організувати покладання вінків та квітів до пам'ятника Т. Г. Шевченку.

10 березня 2011 року

Відділ господарського забезпечення апарату облдержадміністрації

3. Вжити заходів щодо благоустрою населених пунктів та пам'ятних місць, пов'язаних з життям та творчістю Т. Г. Шевченка.

Протягом 2011 року

Райдержадміністрації

4. Забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів щодо підготовки та відзначення 150-ї річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка.

Протягом березня 2011 року

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали