ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.06.2011 р. N Р-405/0/3-11

Про затвердження заходів щодо створення нових робочих місць для засуджених та залучення виробничих потужностей установ виконання покарань Дніпропетровської області до соціально-економічного розвитку регіону на 2011 - 2015 роки

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Кримінально-виконавчого кодексу України, законів України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України", "Про зайнятість населення", з метою розвитку та підтримки в області підприємств установ виконання покарань, створення нових робочих місць для більш повного залучення засуджених до суспільно-корисної праці, забезпечення безумовного дотримання прав людини і громадянина в місцях позбавлення волі, стабільного функціонування органів, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, підприємств управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області, досягнення більш ефективного використання виробничого потенціалу підприємств установ виконання покарань як одного із важливих чинників вирішення питань економічного і соціального розвитку регіону:

1. Затвердити заходи щодо створення нових робочих місць для засуджених та залучення виробничих потужностей установ виконання покарань Дніпропетровської області до соціально-економічного розвитку регіону на 2011 - 2015 роки, що додаються.

2. Зобов'язати голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам розробити та затвердити відповідні місцеві заходи.

3. Зобов'язати керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:

3.1. Забезпечити співпрацю з підприємствами установ виконання покарань Дніпропетровської області.

3.2. Щороку, до 10 січня, починаючи з 2012 року, інформувати облдержадміністрацію про хід виконання заходів.

4. Розпорядження голови облдержадміністрації від 20 березня 2007 року N 98-р-07 "Про затвердження заходів щодо створення нових робочих місць для засуджених та забезпечення виробничої діяльності установ управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Дніпропетровській області на 2007 - 2010 роки" вважати таким, що втратило чинність.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Ступака І. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
10.06.2011 N Р-405/0/3-11

ЗАХОДИ
щодо створення нових робочих місць для засуджених та залучення виробничих потужностей установ виконання покарань Дніпропетровської області до соціально-економічного розвитку регіону на 2011 - 2015 роки

Назва напряму діяльності
(пріоритетні завдання)

Перелік заходів

Термін виконання заходу

Виконавці

I. Залучення виробничих потужностей підприємств установ виконання покарань області в економіку регіону

1. Вирішення питання щорічного укладання договорів з підприємствами установ виконання покарань області на виготовлення та поставку для потреб регіону:
швейної продукції для закладів охорони здоров'я, соціального захисту населення, інших підприємств та організацій (робочі рукавиці та костюми, матраци, подушки, наволочки, простирадла, халати тощо);
залізобетонних виробів, у тому числі для комунальних підприємств (шлакоблок, плитка тротуарна, люк каналізаційний, урна з бетону, тощо);
металовиробів і металоконструкцій (дитячі майданчики, контейнери для сміття, двері, естакади, ґрати, кіоски тощо), у тому числі для комунальних підприємств;
сітки "Рабиця", колюче-стрічкової загорожі "Єгоза", дроту кілкого для підприємств та організацій регіону;
чавунного та сталевого литва (каналізаційні люки, колосники тощо), у тому числі для комунальних підприємств.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління промисловості облдержадміністрації, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Головне управління будівництва та архітектури облдержадміністрації, управління капітального будівництва облдержадміністрації, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

2. Залучення суб'єктів господарювання для розміщення на вільних виробничих площах підприємств установ виконання покарань Дніпропетровської області власного виробництва з працевлаштуванням засуджених.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління промисловості облдержадміністрації, Головне управління економіки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

II. Створення нових робочих місць для засуджених за межами установ виконання покарань

Опрацювання питання щодо працевлаштування засуджених до обмеження волі, які відбувають покарання у виправних центрах та дільницях соціальної реабілітації, на контрагентських роботах за межами установ, в тому числі:
на об'єктах комунальної власності (прибирання вулиць, чистка каналізаційних каналів тощо);
на підприємствах області;
на роботах з чистки лісосмуг.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління промисловості облдержадміністрації, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства (за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

III. Забезпечення розробки та виконання місцевих програм щодо створення нових робочих місць та сприяння суспільно-корисній зайнятості засуджених на рівні місцевих органів влади

1. Розробка місцевих заходів щодо створення нових робочих місць для засуджених.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

2. Активізація співпраці з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у частині отримання замовлень за кошти місцевих бюджетів та залучення до праці засуджених за межами установ виконання покарань.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

3. Проведення нарад за участю керівників підприємств та організацій з питань підтримки установ виконання покарань та залучення їх виробничих потужностей в економіку регіону.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

IV. Підвищення кваліфікації та підготовка кваліфікованих робітничих кадрів з числа засуджених для підприємств установ виконання покарань

1. Забезпечення доступу до професійно-технічної освіти шляхом функціонування мережі державних професійно-технічних навчальних закладів - навчальних центрів в установах виконання покарань області та зміцнення їх матеріально-технічної бази.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

2. Створення державного професійно-технічного навчального закладу при Павлоградській виховній колонії.

2011

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, виконавчий комітет Павлоградської міської ради (за згодою)

3. Посилення роз'яснювальної профорієнтаційної роботи серед засуджених.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, Дніпропетровський обласний центр зайнятості населення (за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

4. Підготовка щороку 1,5 тисячі кваліфікованих робітників.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою)

5. Розширення переліку професій, за якими ведеться підготовка засуджених у навчальних центрах з урахуванням потреб підприємств установ виконання покарань та регіонального ринку праці.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління освіти і науки облдержадміністрації

6. Надання методичної допомоги Дніпропетровським обласним навчально-методичним центром професійної освіти та забезпечення навчальних центрів при установах виконання покарань сучасною навчальною літературою.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Дніпропетровській області (за згодою)

V. Інформаційне та рекламне забезпечення діяльності підприємств установ виконання покарань

1. Інформаційна підтримка установ виконання покарань Дніпропетровської області шляхом: - розміщення на офіційних веб-сайтах місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування пропозицій підприємств установ виконання покарань з переліком продукції та обсягом робіт;
видання інформаційних буклетів з питань діяльності установ виконання покарань області, рекламної продукції з символікою установ;
запровадження циклу передач на місцевих телевізійних каналах про діяльність та виробничі можливості підприємств установ виконання покарань області.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації, управління преси та інформації облдержадміністрації, управління інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

2. Залучення підприємств установ виконання покарань області до участі у виставкових та ярмаркових заходах на території області.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління промисловості облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

3. Просування продукції підприємств установ виконання покарань на внутрішні ринки України та області.

2011 - 2015

Управління, установи та підприємства установ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області (за згодою), Головне управління промисловості облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад (за згодою)

 

Заступник голови -
керівник апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління взаємодії
з правоохоронними органами,
оборонної та мобілізаційної
роботи облдержадміністрації

І. Ю. Федорчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали