МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.03.2011 р. N 55-р

Про затвердження заходів щодо вшанування пам'яті Скаржинського В. П. на Миколаївщині

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи науковий та практичний вклад видатного українського лісовода, діяча сільського господарства Віктора Петровича Скаржинського в розвиток землеробства на півдні України, з метою збереження історії рідного краю та вшанування пам'яті Скаржинського В. П. у зв'язку з 150 річчям від дня його смерті:

1. Затвердити заходи щодо вшанування пам'яті Скаржинського В. П. на Миколаївщині (далі - заходи), що додаються.

2. Доручити керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечити виконання зазначених заходів, про що інформувати управління культури облдержадміністрації до 25 липня та 25 грудня 2011 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
09.03.2011 N 55-р


ЗАХОДИ
щодо вшанування пам'яті Скаржинського В. П. на Миколаївщині

1. Провести в навчальних закладах області тематичні бесіди, лекції, семінари, музейні уроки, присвячені пам'яті та трудовій діяльності Скаржинського В. П.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Березень - вересень 2011 року.


2. У бібліотечних закладах області забезпечити оформлення книжкових виставок, тематичних полиць, фотовиставок та проведення бібліографічних уроків, уроків історичної пам'яті, літературних вечорів, історичних годин, лекцій, тематичних бесід, присвячених життю та діяльності Скаржинського В. П.

Управління облдержадміністрації: культури, освіти і науки, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Березень - вересень 2011 року.


3. Вжити заходів в установленому чинним законодавством порядку щодо приведення у належний стан будинку-садиби Скаржинських у с. Трикрати Вознесенського району, створення огорожі, озеленення місць поховання родини Скаржинських та пам'ятника Скаржинському В. П. в центрі с. Трикрати.

Вознесенська райдержадміністрація, Трикратська сільська рада (за узгодженням), Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства (за узгодженням).

Березень - вересень 2011 року


4. Підготувати та видати краєзнавчий альманах "Шанований незнайомець Скаржинський В. П." та бібліографічний покажчик "Лицар степової Ойкумени".

Управління культури облдержадміністрації, обласна бібліотека для юнацтва (за узгодженням), обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова (за узгодженням).

Березень - квітень 2011 року.


5. Вжити заходів щодо видання книги "Ліси Миколаївщини" про досвід Скаржинського В. П. з питань захисного лісорозведення.

Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства (за узгодженням).

Вересень - жовтень 2011 року.


6. Провести зустрічі з лісівниками Миколаївщини в обласному краєзнавчому музеї, для студентів екологічних факультетів вищих навчальних закладів, присвячених життю та діяльності Скаржинського В. П.

Управління культури облдержадміністрації, обласний краєзнавчий музей (за узгодженням).

II квартал 2011 року.


7. Провести конкурси:

на кращий твір "Скаржинський В. П. - патріарх степового лісорозведення";

на кращий малюнок на тему "Людина і ліс";

на краще гніздування та найбільший обсяг робіт по залученню птахів для боротьби зі шкідниками на території заповідного урочища "Лабіринт" у рамках проведення загальнообласної акції "Зустрічаємо птахів". Забезпечити участь юннатів у виготовленні та встановленні в урочищі "Лабіринт" шпаківень.

Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства (за узгодженням), обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (за узгодженням).

Протягом 2011 року


8. Розглянути питання про перейменування в установленому порядку заповідного урочища "Лабіринт" Вознесенського району на урочище "Лабіринт Скаржинського".

Вознесенська райдержадміністрація, Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства (за узгодженням).

Березень - грудень 2011 року.


9. Організувати та провести зліт туристів в с. Трикрати, присвячений пам'яті Скаржинського В. П.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, Миколаївський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (за узгодженням).

Червень - липень 2011 року.


10. Провести велопробіг по місцях життя та діяльності Скаржинського В. П. (Вознесенськ - Трикрати - Мигія) та змагання з веслувального слалому на воді.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Липень - серпень 2011 року.


11. Організувати екскурсії школярів та студентів по місцях життя та діяльності Скаржинського В. П.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства (за узгодженням).

Протягом 2011 року.


12. Оформити належними інформативними матеріалами, засобами для відпочинку еколого-пізнавальний маршрут "Слідами Скаржинського" в урочищі Хомутець с. Трикрати.

Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства (за узгодженням).

Протягом 2011 року.


13. Провести архівні дослідження життя та діяльності піонера степового лісорозведення Скаржинського В. П.

Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

Березень - квітень 2011 року.


14. Створити на базі Національного природного парку "Бузький Гард" (територія Трикратського лісу) туристично-рекреаційний кластер, передбачивши одним з напрямів діяльності якого використання історико-культурної та природної спадщини Скаржинського В. П.

Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації, Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства (за узгодженням), Національний природний парк "Бузький Гард" (за узгодженням).

Протягом 2011 року.


15. Розробити туристичні маршрути по Миколаївській області, пов'язані з життям та діяльністю Скаржинського В. П.

Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

Протягом 2011 року.


16. Підготувати фільм, присвячений місцям, які пов'язані з життям та діяльністю Скаржинського В. П.

Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації, облдержтелерадіокомпанія (за узгодженням).

Жовтень 2011 р.


17. Провести прес-тур по Вознесенському району (с. Трикрати, с. Актове) для представників національних і місцевих засобів масової інформації.

Управління облдержадміністрації: з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів, у справах преси та інформації, Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства (за узгодженням), Вознесенська райдержадміністрація, Національний природний парк "Бузький Гард" (за узгодженням).

Квітень - червень 2011 р.


18. Забезпечити читання лекцій, присвячених пам'яті Скаржинського В. П., в Миколаївському обласному інституті післядипломної освіти на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Управління освіти і науки облдержадміністрації.

Протягом 2011 року.


19. Забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації проведення заходів, пов'язаних з увічненням пам'яті знаменитого лісовода Скаржинського В. П.

Управління облдержадміністрації: культури, освіти і науки, у справах преси та інформації, райдержадміністрації, облдержтелерадіокомпанія (за узгодженням).

Протягом 2011 року.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали