ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.03.2012 р. N 204-од

Про затвердження заходів щодо запобігання ввезенню та розповсюдженню на території Тернопільської області неякісних, фальсифікованих і незареєстрованих лікарських засобів на 2012 - 2017 роки

Відповідно до статті 19 Закону України "Про лікарські засоби" (зі змінами), з метою збереження і зміцнення здоров'я населення області, забезпечення його ефективними, безпечними лікарськими засобами, більш дієвого здійснення контролю їх якості та запобігання розповсюдженню фальсифікованих, субстандартних лікарських засобів на території області:

1. Затвердити заходи щодо запобігання ввезенню та розповсюдженню на території Тернопільської області неякісних, фальсифікованих і незареєстрованих лікарських засобів на 2012 - 2017 роки (далі - заходи), що додаються.

2. Виконавцям заходів про хід їх реалізації інформувати Державну службу з лікарських засобів у Тернопільській області щороку до 10 січня упродовж 2013 - 2018 років.

3. Державній службі з лікарських засобів у Тернопільській області забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи та про стан виконання заходів інформувати обласну державну адміністрацію щороку до 15 січня упродовж терміну їх реалізації.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації Гочу П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
23.03.2012 N 204-од


ЗАХОДИ
щодо запобігання ввезенню та розповсюдженню на території Тернопільської області неякісних, фальсифікованих і незареєстрованих лікарських засобів на 2012 - 2017 роки

1. Забезпечити щоквартальний обмін інформацією між Державною службою з лікарських засобів у Тернопільській області та митними органами області щодо лікарських засобів, субстанцій, які пройшли розмитнення, з метою виявлення неякісних, фальсифікованих лікарських засобів та недопущення їх подальшого обігу.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області, Тернопільська митниця

2012 - 2017 роки


2. Посилити контроль за лікарськими засобами у вигляді субстанцій, що розмитнюються на Тернопільській митниці, для подальшого виробництва лікарських засобів.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області, Тернопільська митниця

2012 - 2017 роки


3. Проводити регулярні перевірки суб'єктів господарювання, що здійснюють реалізацію, застосування, виробництво лікарських засобів постійно діючою робочою групою, утвореною при Державній службі з лікарських засобів у Тернопільській області, з відстеження шляхів розповсюдження фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів. Щокварталу проводити засідання робочої групи.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області спільно з Управлінням служби безпеки України в Тернопільській області, УДСБЕЗ УМВСУ в Тернопільській області, Тернопільська митниця

2012 - 2017 роки


4. Проводити регулярні перевірки спільно з УДСБЕЗ УМВСУ в області виробників лікарських засобів щодо руху використаного та списаного технологічного обладнання з метою недопущення його подальшого використання для виробництва лікарських засобів.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області спільно з Управлінням служби безпеки України в Тернопільській області, УДСБЕЗ УМВСУ в Тернопільській області

2012 - 2017 роки


5. При виявленні в обігу фальсифікованих лікарських засобів повідомляти правоохоронні органи, прокуратуру, митницю.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області

2012 - 2017 роки


6. Уповноваженим особам аптечних та лікувальних закладів області оперативно вилучати з обігу виявлені неякісні, фальсифіковані лікарські засоби і лікарські засоби, заборонені листами Держлікслужби України, з подальшим наданням в Державну службу з лікарських засобів у Тернопільській області підтверджуючих документів про їх знищення.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області спільно з аптечними та лікувальними закладами області

2012 - 2017 роки


7. При виявленні неякісних, фальсифікованих, незареєстрованих лікарських засобів в аптечних та лікувальних закладах області інформувати територіальні державні служби з лікарських засобів областей, на території яких знаходяться оптові постачальники цих медикаментів.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області, Тернопільська митниця

2012 - 2017 роки


8. Своєчасно забезпечувати лабораторію з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Тернопільській області реактивами, стандартними взірцями, необхідними для проведення лабораторних аналізів лікарських засобів згідно з вимогами аналітично-нормативної документації.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області

2012 - 2017 роки


9. Проводити тематичні семінари для керівників, уповноважених осіб, відповідальних за вхідний контроль якості лікарських засобів аптечних та лікувальних закладів, з питань виявлення та своєчасного вилучення з обігу контрафактної продукції.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації

2012 - 2017 роки


10. Поповнювати стенди із зразками фальсифікованих лікарських засобів, виявлених у суб'єктів господарювання, для візуального ознайомлення фахівців аптечних, лікувальних закладів, відвідувачів Державної служби з лікарських засобів у Тернопільській області з ознаками фальсифікації.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області

2012 - 2017 роки


11. Поповнювати електронну базу даних в Державній службі з лікарських засобів у Тернопільській області щодо:

- суб'єктів господарювання, у яких виявлено фальсифіковані лікарські засоби;

- виявлених фальсифікованих лікарських засобів.

Державна служба з лікарських засобів у Тернопільській області

2012 - 2017 роки


 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали