Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.11.2012

м. Київ

N 726


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
07 грудня 2012 р. за N 2045/22357

Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (Закон N 3166-VI), Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 464 (Указ N 464/2011), пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500 (Положення N 500/2011),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до деяких нормативно-правових актів Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України, що додаються.

2. Департаменту тваринництва (Гетя А. А.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
23.11.2012 N 726

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 грудня 2012 р. за N 2045/22357


ЗМІНИ
до деяких нормативно-правових актів Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України

1. У пункті 3.3 розділу 3 Положення про Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженого наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 11 червня 2007 року N 63, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23 серпня 2007 року за N 976/14243:

1.1. У підпункті 3.3.7 слова "та регіональних лабораторій" виключити.

1.2. Доповнити пункт новим підпунктом 3.3.8 такого змісту:

"3.3.8 погоджує кандидатури директорів регіональних лабораторій.".

2. У Положенні про регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини, затвердженому наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 11 червня 2007 року N 63, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 23 серпня 2007 року за N 977/14244:

2.1. У пункті 1 слова "Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України" виключити.

2.2. У пункті 2 слова "Міністерства аграрної політики України" замінити словами "Міністерства аграрної політики та продовольства України".

2.3. В абзаці шістнадцятому пункту 9 слова та цифри "відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2001 N 641 "Деякі питання Державного департаменту ветеринарної медицини" виключити.

2.4. Пункт 11 викласти у такій редакції:

"11. Лабораторію очолює директор - лікар ветеринарної медицини, який одночасно є завідувачем одного з відділів і державним інспектором ветеринарної медицини, має досвід практичної роботи за фахом не менше п'яти років, пройшов відповідну підготовку на курсах підвищення кваліфікації. Директор лабораторії призначається на посаду і звільняється з посади Головою Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України за поданням начальника головного управління ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, в області та за погодженням з директором Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Заступники директора, завідувачі відділів, головний бухгалтер призначаються на посади і звільняються з посад директором лабораторії за погодженням з директором Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Інші працівники лабораторії та її структурних підрозділів призначаються на посади і звільняються з посад відповідно до законодавства.".

2.5. У тексті Положення слова "Державного департаменту ветеринарної медицини" та "Управління ветеринарної медицини в області" в усіх відмінках замінити відповідно словами "Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України" та "головного управління ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, в області " у відповідних відмінках.

 

Директор
Департаменту тваринництва

А. А. Гетя

 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали