СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.01.2012

м. Київ

N 5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 лютого 2012 р. за N 225/20538

Про затвердження Змін до Інструкції про компенсаційні виплати військовослужбовцям та службовцям кадрового складу Служби зовнішньої розвідки України, особам, звільненим зі служби у Службі зовнішньої розвідки України, та членам їх сімей

Відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" та з метою удосконалення порядку здійснення окремих компенсаційних виплат військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України та членам їх сімей

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про компенсаційні виплати військовослужбовцям та службовцям кадрового складу Служби зовнішньої розвідки України, особам, звільненим зі служби у Службі зовнішньої розвідки України, та членам їх сімей, затвердженої наказом Служби зовнішньої розвідки України від 16.07.2009 N 141, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12.10.2009 за N 950/16966, що додаються.

2. З наказом ознайомити співробітників Служби зовнішньої розвідки України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби

Г. О. Ілляшов

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Міністра
соціальної політики України

В. І. Надрага

Перший заступник Керівника
Спільного представницького
органу профспілок

Г. В. Осовий

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на
національному рівні

О. В. Мірошниченко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Служби зовнішньої розвідки України
23.01.2012 N 5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
14 лютого 2012 р. за N 225/20538

ЗМІНИ
до Інструкції про компенсаційні виплати військовослужбовцям та службовцям кадрового складу Служби зовнішньої розвідки України, особам, звільненим зі служби у Службі зовнішньої розвідки України, та членам їх сімей

1. У розділі IV:

1.1. У пункті 4.1:

абзац другий викласти в такій редакції:

"військовослужбовців та членів їх сімей у щорічну основну відпустку до місця проведення такої відпустки військовослужбовцем у межах України та у зворотному напрямку.";

доповнити пункт після абзацу другого абзацом третім такого змісту:

"Витрати відшкодовуються на підставі оформленого відпускного посвідчення військовослужбовця із наявними відмітками про дати прибуття до місця проведення відпустки та вибуття із нього.".

У зв'язку з цим абзаци третій - п'ятий вважати абзацами четвертим - шостим відповідно.

1.2. У пункті 4.2:

доповнити пункт після абзацу десятого абзацами одинадцятим - п'ятнадцятим такого змісту:

"Витрати військовослужбовців та членів їх сімей на проїзд у щорічну основну відпустку до місця проведення такої відпустки військовослужбовцем у межах України та у зворотному напрямку особистим автомобільним транспортом відшкодовуються за рішенням Голови Служби зовнішньої розвідки України, начальників 7-ї, 8-ї, 9-ї служб 4-го управління 2-го департаменту або іншими посадовими особами, уповноваженими Головою Служби зовнішньої розвідки України.

Відшкодування витрат у таких випадках проводиться за фактичними затратами згідно з існуючими тарифами та нормами на підставі поданого військовослужбовцем до фінансового підрозділу рапорту про відшкодування витрат та доданих до нього:

оформленого відповідно до абзацу третього пункту 4.1 цього розділу відпускного посвідчення військовослужбовця;

копії посвідчення водія;

копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та/або документа, що засвідчує право власності чи використання транспортного засобу на інших правових підставах (доручення, оренда тощо).".

У зв'язку з цим абзац одинадцятий вважати абзацом шістнадцятим;

абзац шістнадцятий викласти в такій редакції:

"Витрати на проїзд та перевезення особистого майна, що не підтверджені відповідними документами, не відшкодовуються.".

2. У розділі V:

пункт 5.1 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Військовослужбовцям, які перебували на навчанні на посадах слухачів із строком навчання не менше шести місяців і направлені після закінчення навчання для проходження служби в той самий пункт, звідки вони вибули на навчання, або в інший населений пункт, у якому вони забезпечені житлом для постійного місця проживання, підйомна допомога, в тому числі на членів сім'ї, не виплачується.".

3. У розділі VII:

3.1. Пункт 7.1 доповнити новим абзацом такого змісту:

"Відшкодування Службою зовнішньої розвідки України понесених військовослужбовцем витрат, пов'язаних з наданням йому відповідної медичної допомоги в інших закладах охорони здоров'я, до яких він був направлений в установленому порядку, здійснюється за умови неможливості надання такої допомоги у військово-медичних закладах Служби зовнішньої розвідки України та/або військово-медичних закладах інших військових формувань чи державних та комунальних закладах охорони здоров'я у визначеному цим розділом порядку.".

3.2. В абзацах першому і другому пункту 7.2 слова та цифру "начальника поліклініки Військово-медичного управління 5-го департаменту" замінити словами "Медичного центру".

 

Начальник Юридичного управління
Служби зовнішньої розвідки України

В. А. Салімон

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали