МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 серпня 2011 року N 440

Про затвердження Змін до Методичних вказівок з основних положень нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів енергопідприємствами України

Відповідно до Закону України "Про енергозбереження", враховуючи необхідність перегляду кожні п'ять років Методичних вказівок з основних положень нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів енергопідприємствами України (ГКД 34.09.107-2004), затверджених наказом Мінпаливенерго від 24.05.2004 N 265 (далі - Методичні вказівки), та з метою поглибленого аналізу нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів на підприємствах електроенергетичної галузі наказую:

1. Затвердити Зміни до Методичних вказівок з основних положень нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів енергопідприємствами України (ГКД 34.09.107-2004) (далі - Зміни), що додаються.

2. Зміни набувають чинності з дня підписання наказу.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно- інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Пікалов Г. Г.) внести Зміни до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Міненерговугілля в установленому порядку та довести до відома Зміни енергетичним компаніям та державним підприємствам, що належать до сфери управління Міненерговугілля.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали