Додаткова копія: Про затвердження Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 21 червня 2018 року N 546

м. Київ

Про затвердження Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж

Відповідно до законів України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Затвердити Зміни до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж, затвердженої постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 12 червня 2008 року N 691, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08 серпня 2008 року за N 732/15423, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дати початку дії нового ринку електричної енергії, крім пункту 2 Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж, який набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
21 червня 2018 року N 546

Зміни до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж

1. У пункті 1.2 розділу I:

1) абзац другий виключити.

У зв'язку з цим абзаци третій - дев'ятий вважати відповідно абзацами другим - восьмим;

2) після абзацу четвертого доповнити новими абзацами п'ятим та шостим такого змісту:

"оператор системи - оператор системи розподілу або оператор системи передачі;

основний споживач - споживач та/або власник електричних технологічних мереж, який не є оператором системи розподілу, електричні мережі якого використовуються для розподілу електричної енергії іншим споживачам, а також для транспортування електричної енергії в мережі оператора системи;".

У зв'язку з цим абзаци п'ятий - восьмий вважати відповідно абзацами сьомим - десятим;

3) абзац десятий викласти в такій редакції:

"Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) та інших нормативно-правовими актах у сфері енергетики.".

2. В абзаці другому пункту 2.4 розділу II слова "календарний рік" замінити словами "базовий період".

3. У тексті Методики слова "власник мереж", "електропередавальна організація" у всіх відмінках замінити відповідно словами "основний споживач", "оператор системи" у відповідних відмінках, знак та слова "укладеного згідно з ПКЕЕ" виключити.

 

Начальник Управління роздрібного
ринку електричної енергії

І. Городиський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали