МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 квітня 2011 року N 151

Про затвердження Змін до наказу МВС від 09.08.2010 N 372

З метою покращення взаємодії міліції з населенням у боротьбі з корупційними й іншими протиправними діями, забезпечення захисту прав і свобод громадян та зміцнення законності в діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ наказую:

1. Затвердити Зміни до наказу МВС від 09.08.2010 N 372 "Про затвердження Положення про функціонування "телефонів довіри" в органах і підрозділах внутрішніх справ", що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату МВС України, начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, командирам військових частин та з'єднань внутрішніх військ, начальникам науково-дослідних установ, підприємств і установ забезпечення, ректорам вищих навчальних закладів МВС забезпечити виконання підпорядкованими підрозділами вимог цього наказу.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - начальника Головного штабу генерал-майора міліції Лазарева А. А.

4. Наказ оголосити особовому складу органів і підрозділів внутрішніх справ України.

 

Міністр
генерал-лейтенант міліції

А. В. Могильов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
19.04.2011 N 151

ЗМІНИ
до наказу МВС від 09.08.2010 N 372 "Про затвердження Положення про функціонування "телефонів довіри" в органах і підрозділах внутрішніх справ"

1. До наказу від 09.08.2010 N 372 внести такі зміни:

1.1. Підпункт 2.3 наказу виключити.

Підпункти 2.4 - 2.10 вважати підпунктами 2.3 - 2.9.

1.2. У підпункті 2.5 наказу слова "та "скриньок довіри" виключити.

1.3. У підпункті 2.7 наказу слова "та місця розміщення "скриньок довіри" виключити.

1.4. Перше речення підпункту 2.8 наказу викласти в такій редакції:

"Цілодобове чергування працівників на "телефонах довіри" у чергових частинах, а в структурних підрозділах - у робочий час".

1.5. Пункт 3 наказу викласти в такій редакції:

"Департаменту зв'язку (Деконенко С. О.) встановити "телефони довіри" в черговій частині Міністерства, ГУБОЗ, ДДАІ, ІОС ДКЗ, СВБ ГУБОЗ та разом з керівниками структурних підрозділів апарату МВС визначитися щодо введення або скасування (у разі необхідності) "телефонів довіри", за погодженням з керівником Міністерства, який координує діяльність відповідної служби".

1.6. У пункті 4 наказу слова "телефонів довіри" в кількості не менше трьох, з використанням службових номерів телефонів мережі зв'язку загального користування" замінити словами "багатоканальних "телефонів довіри".

2. До Положення про функціонування "телефонів довіри" в органах і підрозділах внутрішніх справ (далі - Положення) внести такі зміни:

2.1. У пункті 1.3 Положення слова "Положення про функціонування "телефонів довіри" в органах і підрозділах внутрішніх справ" викласти в такій редакції:

"1.3. Телефонні апарати "телефонів довіри" встановлюються в чергових частинах МВС, ГУМВС, УМВС, підрозділах БОЗ, ДАІ, інспекції з особового складу підрозділів кадрового забезпечення та в підрозділах служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України " (далі - за текстом).

2.2. У пункті 2.4 Положення слова "органів внутрішніх справ" виключити.

2.3. Доповнити Положення пунктом 2.5 такого змісту:

"2.5. Інформація про корупційні дії та інші протиправні дії з боку посадових осіб органів внутрішніх справ, а також порушення ними прав і законних інтересів громадян передається черговим працівникам інспекції з особового складу підрозділів кадрового забезпечення та підрозділів служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України. Посада та прізвище працівника, який отримав інформацію, уноситься до графи 7 ЖРІЗ чергової частини МВС, ГУМВС, УМВС".

У зв'язку з цим пункти 2.5 та 2.6 вважати пунктами 2.6 та 2.7.

2.4. У підпункті 5.1.2 Положення слова "або будь-які інші дані" виключити.

2.5. У підпункті 5.2.6 Положення слова "в інших виняткових випадках" та "Забороняється залучати чергових по "телефону довіри" під час їх чергування, до виконання інших службових завдань" виключити.

2.6. Підпункт 5.3.4 Положення викласти в такій редакції:

"5.3.4. При отриманні інформації про корупційні дії та інші протиправні дії з боку посадових осіб органів внутрішніх справ, а також порушення ними прав і законних інтересів громадян забезпечує її передачу черговим працівникам інспекції з особового складу підрозділів кадрового забезпечення та служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України".

 

Заступник начальника Головного
штабу МВС України
полковник міліції

М. В. Андруньків

Начальник Департаменту
зв'язку МВС України
полковник міліції

С. О. Деконенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали