МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 червня 2011 року N 759

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.12.2010 N 1559, зі змінами (далі - Зміни), що додаються.

2. Відділу взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю (Косарчук В. П.) у десятиденний строк з дня видання цього наказу забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мярковського А. І.

 

Міністр

Ф. Ярошенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
24.06.2011 N 759

Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік пунктами 28 та 29 такого змісту:

N
з/п

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-
правового акта

Очікуваний результат

28

Врегулювання особливостей проведення інвентаризації на вимогу органу державної податкової служби

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11.08.94 N 69"

III квартал

Департамент податкової, митної політики, доходів, адміністрування платежів та методології бухгалтерського обліку

Видання наказу Міністерства фінансів України "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11.08.94 N 69" дасть можливість уточнити положення Інструкції по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 11.08.94 N 69, щодо забезпечення реалізації підпункту 20.1.5 статті 20 Податкового кодексу України від 02.12.2010 N 2755

29

Удосконалення роботи Міністерства фінансів України в частині притягнення суб'єктів первинного фінансового моніторингу до цивільно-правової відповідальності

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про внесення змін до Порядку розгляду Міністерством фінансів України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій".

III квартал

Департамент податкової, митної політики, доходів, адміністрування платежів та методології бухгалтерського обліку

Прийняття проекту наказу Міністерства фінансів України "Про внесення змін до Порядку розгляду Міністерством фінансів України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій", удосконалить механізм розгляду Міністерством фінансів України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій.

 

Директор Департаменту податкової,
митної політики, доходів, адміністрування
платежів та методології бухгалтерського
обліку

М. О. Чмерук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали