МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 вересня 2011 року N 1114

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.12.2010 N 1559, зі змінами (далі - Зміни), що додаються.

2. Відділу взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Шевченка Ю. І.

 

Міністр

Ф. Ярошенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
07.09.2011 N 1114

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів 2011 рік

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік пунктом 39 такого змісту:

N пор.

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, наказів Міністерства фінансів України та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

1

2

3

4

5

6

39

Виконання підпункту 4.4.3 пункту 4.4 глави 4 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, затверджені наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства фінансів України від 12.12.2002 N 128/1037 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 25.12.2002 за N 1005/7293

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження форм протоколів контролю за проведенням лотерей з використанням електронних систем прийняття сплати участі у лотереї"

IV квартал

Департамент державної політики у сфері пробірного нагляду, документів суворої звітності та лотерейної діяльності

Здійснення контролю за проведенням лотерей з використанням електронних систем прийняття сплати участі у лотереї в режимі реального часу

 

Директор Департаменту державної
політики у сфері пробірного нагляду,
документів суворої звітності
та лотерейної діяльності

Ю. О. Лупенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали