МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 вересня 2011 року N 1158

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 грудня 2010 року N 1559 (далі - Зміни), що додаються.

2. Відділу взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ф. Ярошенко

 

ЗАТВЕРДЖУЮ
Наказ Міністерства фінансів України
15.09.2011 N 1158

Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік новим пунктом такого змісту:

58

Відповідно до статей 14, 18, 23 та 25 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму"

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про Комісію Держфінмоніторингу України з питань застосування санкцій за порушення вимог Закону та/або нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом"

IV квартал

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Прийняття наказу дозволить Державній службі фінансового моніторингу України реалізувати передбачене законодавством повноваження щодо застосування до суб'єктів первинного фінансового моніторингу санкцій за порушення вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму

 

Директор Департаменту податкової,
митної політики та методології
бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали