МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2011 року N 597

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.12.2010 N 1559, зі змінами (далі - Зміни), що додаються.

2. Відділу взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Шевченка Ю. І.

 

Міністр

Ф. Ярошенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
16.05.2011 N 597

Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2011 рік пунктом 26 такого змісту:

N
з/п

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, актів Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікуваний результат

1

2

3

4

5

26

Виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.02.2011 N 86 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України з питань захисту документів і товарів голографічними захисними елементами та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 86)

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України"

III квартал

Департамент по контролю за виробництвом цінних паперів, акцизних марок, документів суворої звітності та голографічних захисних елементів (Держзнак)

Приведення власних нормативно-правових актів у відповідність із актами вищої юридичної сили.

 

Заступник директора Департаменту
по контролю за виробництвом
цінних паперів, акцизних марок,
документів суворої звітності
та голографічних захисних
елементів (Держзнак)

В. В. Штефан

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали